Kurumsal

Hakkımızda

2011 Yılında kurulan GÖÇMEN TURİZM, (TÜRSAB) Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin 7312 nolu üyesi olup Seyahat Acentalığı hizmetlerini yasal olarak Turizm Bakanlığınca düzenlenen “A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi” ile yapmaktadır.

Gaziantep/Merkez'de hizmet sunan acentemiz; yılların tecrübesiyle sektördeki güvenli duruşu ile turizmin gerektirdiği her türlü kaliteyi siz değerli müşterilerimize verme açısından çalışmalarına sürekli devam ediyor. Acentemiz kaliteli personel kadrosu ile müşteri memnuniyeti önceliği ve hizmet kalitesi ile 24 saat hizmet vermektedir. Faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi-yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Sigorta, Yurtiçi-Yurtdışı turlar, anlaşmalı sistemlerimiz ile otel satışları, termal turlar, vize işlemleri, bilet işlemleri ile Dünya'nın her yerine en ekonomik uçak biletleri tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Üniversiteler, dernekler, belediyeler, okullar, kulüpler gibi toplulukların, yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını,toplantı ve kongre organizasyonlarını, grup uçak biletlerini, bayii toplantılarını gerçekleştirmekteyiz.